Studiové lekce a rozvrh

Rozvrh

Pondělí

 • Pump Fit

  -

  Lucka

 • Power jóga

  -

  Lucka

 • SM Systém

  -

  Ivča, Barča

Úterý

 • OUTDOOR training

  -

  Jirka

 • Jumping

  -

  Péťa S./Zdenča

 • Tabata

  -

  Maky

Středa

 • TRX

  -

  Zdenča

 • BSH

  -

  Kačka

Čtvrtek

 • Kruhový trénink

  -

  Terka

 • Pump Fit

  -

  Lucka

Neděle

 • Attack / Bosu

  -

  Lucka / Péťa Č.

 • Jumping

  -

  Barča/Péťa Č.

Přihlášení na lekce je pouze pro registrované členy klubu. Nejsi ještě člen? Zjisti více o členství

Popis lekcí

Power Joga

Cvičení, které vychází z klasické jógy, využívá jejích principů, práce s dechem, pozic (asán), které ale střídá poměrně dynamicky a tím rozvíjí sílu a flexibilitu.

Pump FIT

Efektivní posilovací cviky s pomocí nakládací osy. Kombinace aerobní činnosti se silou. Osa umožňuje každému zvolit si svou optimální zátěž.

TRX

TRX je lekce vhodná pro každého, kdo se chce zdravě, přirozeně hýbat a cvičit s funkčními pomůckami TRX.

Outdoor training

Venkovní trénink zaměřený na rozvoj flexibility, síly a koordinace. Je vhodný jak pro začátečníky, tak pokročilé. Sraz vždy na recepci klubu.

Jumping

Jumping je cvičení propojující stabilitu, kardio a posilování do jednoho jediného pohybu. Zároveň je šetrný k vašemu pohybovému aparátu. Dynamické aerobní cvičení za doprovodu energické hudby.

Tabata

Tabata je intenzivní intervalový trénink, při kterém se zvyšuje kondice a síla.

Spinning

Aerobní a vytrvalostní cvičení na stacionárních kolech – spinnerech. Každý jezdec si volí zátěž, která mu vyhovuje pod vedením instruktora a motivující hudby.

Legs & Booty ATTACK

Chceš získat silnější a pevnější spodní část těla? Pak vyzkoušej lekci Legs & Booty ATTACK.  Nebudeš potřebovat žádné pomůcky, pouze vlastní váhu těla. Slibujeme, že už po několika lekcích poznáš změny – ve své síle i tvaru pozadí.

Kruhový trénink

Kruhový trénink je cvičení, které na několika stanovištích procvičí všechy svalové partie těla. Na stanoviště se během kruhového tréninkem několikrat vrátíte.

BOSU

Bosu je skupinová lekce, při které používáš balanční pomůcku se stejnojmenným názvem. Tím, že během lekce cvičíš na nestabilním povrchu, zlepšíš svou stabilitu, koordinaci i sílu. BOSU trénink je skvělý způsob, jak posílit střed těla, zpevnit horní i dolní část těla a zároveň spálit mnoho kalorií.

BSH

Představuje vytrvalostně silové cvičení zaměřené na formování svalstva celého těla, především problémových partií – Bříška, Stehen a Hýždí. Tato studiová lekce využívá při cvičení především vlastní váhu těla. K formování postavy dochází však i pomocí náčiní (činky, overbally, fitbally, gumy či medicinbaly). BSH je cvičení vhodné nejen pro ženy, ale i muže všech věkových kategorií.

Jumping CORE

Lekce Jumping CORE je vysoce intenzivní trénink, při kterém tvé tělo dosáhne maximálních tepových frekvencí.Je to skvělý způsob, jak získat silný střed těla a zároveň si užít zábavný dynamický trénink.

Děti aerobik

Vice informací o lekcích: biosfit.cz

SM - Systém

SM Systém neboli spirální stabilizace je založená na procvičování svalových řetězců. Cvičení pomáhá nejen proti bolestem zad, ale funguje i jako skvělá prevence a kompenzačni cvičení.