Právě si prohlížíte Osmé narozeniny BeFit

Milý BeFiťáku,

protože čas má plné kapsy překvapení, ani jsme se nenadáli a opět slavíme narozeniny. Ano, je tomu již osm let, kdy se otevřely brány Tvého druhého domova. A jaký ten náš poslední uplynulý rok vlastně byl?

Naprosto stejný jako numerologický výklad čísla 8 – ambiciózní, plný cílů a motivace. Osmička v sobě skrývá též osud a změny. Osmý rok byl v BeFitu skutečně osudový. Přinesl nám ochotu zariskovat a změnit celý náš dosavadní design. Představili jsme nové logo, spustili nový web, redesignovali interiér, pozvali pro Vás mnoho vzácných hostů a uskutečnili jsme nespočet speciálních seminářů, kurzů i studiovek.

Číslo osm není bezpochyby vždy jen růžové. Vnáší do života i nezdary, kterých jsme si i my za uplynulý rok plně vědomi. Nicméně díky osmičkovému realistickému pohledu na věc vnímáme všechny nedostatky ne jako prohru, ale jako nezbytnou součást naší existence… a tudíž naším hlavním hnacím motorem ke zlepšení. Protože dokud máme oporu ve Vás, v těch nejvěrnějších, není se čeho bát!

Děkujeme Vám všem nejenom za přízeň, ale především za Vaše úspěchy. Děkujeme za ten největší dar, že se s námi učíte žít lépe!

Oslav s námi osmé narozeniny i Ty! Připomeňme si tento významný den ve velkém stylu. Ve čtvrtek 20. 2. 2020 to všechno vypukne! Číslo osm nás bude provázet na každém kroku. Nebo kolik že je součet jednotlivých číslic tohoto významného data? 🙂

Osmička je nejmocnější ze všech čísel. Je to číslo logického myšlení, osudu, peněz, vůle, síly a bojovnosti.

Logické myšlení

Zapoj hlavu a ukaž nám, že o Tvém druhém domově víš úplně vše. Vyzvedni si na recepci klubu naší BeFit křížovku, vylušti ji a splň tak první krok k zařazení do slosování o hodnotné ceny.

Osud

Druhý a poslední krok k Tvé vysněné výhře je zdolání narozeninového workoutu. Co přinese číslo osm do Tvého dnešního tréninku? Na Tvůj osud jsme sami zvědaví. Připravili jsme pro Tebe osm cvičících úkolů souvisejících s číslem osm. Na recepci za pomoci našeho týmu si zvolíš jedno jediné číslo mezi číslicemi 1 až 8. Náš BeFiťák na recepci Ti vybraný osudový workout vysvětlí a bude Ti plně nápomocný.

Peníze – Tvoje výhra

Člen, který úspěšně vyplní celou křížovku a splní narozeninový workout v posilovně, bude zařazen do slosování o hodnotné ceny! V BeFitu vyhrává každý!

Vůle, síla a bojovnost

Vůle, síla a bojovnost? To je podstatou čísla osm! Buď správný BeFiťák, ambiciózní osmičkář, a pokoř i Ty všechny své limity! 

Zúčastni se ve čtvrtek 20. 2. 2020 od 19:00 B-Day super Tabaty