Právě si prohlížíte #BEACTIVE DAY

#BEACTIVE DAY

Ve čtvrtek 23.9.2021 se Befit Energy Club stane součástí akce #BEACTIVE DAY, tedy dne otevřených dveří českého fitness sektoru.

Využijte jedinečnou příležitost a navštivte zcela zdarma náš klub. Čeká Vás pestrý program skupinových lekcí během celého dne, ochutnávka produktů z našeho befit baru, prostory celé posilovny s mnoha cvičebními pomůckami, posilovacími stroji a také wellness zóna s finskou a infra saunou. Během dne Vám bude k dispozici pro konzultaci osobní trenér, výživový poradce a nebude chybět ani analýza těla Bodystatem. 

Po celý den se budete moci zapojit do soutěže a získat tak výhru měsíčního členství zdarma. Dopřát si také můžete opálení v našem soláriu a využít v tento akční den navíc 5 min. zdarma. 

Podpořte s námi myšlenku pravidelného pohybu a zdravého životního stylu zastoupenou Českou Komorou Fitness a užijte si tento den s Befit Energy Clubem.

PROGRAM SKUPINOVÝCH LEKCÍ

Na skupinové lekce je nutná rezervace na recepci klubu vzhledem k omezené kapacitě. Neváhejte a rezervujte si tedy své místo. 

Během dopoledního programu bude k dispozici dětský koutek s hlídáním Vašich ratolestí.

Velký sál:

BSH 9 – 10h

POWER JÓGA 10 – 11h

SPARTAN KIDS 16 – 17h

TRX 17 – 18h

JUMPING 18 – 19h

PUMP FIT 19 – 20h

Malý sál:

FYZIOTRÉNINK 17 – 18h

SPINNING 18 – 19h

Funkční zóna:

TABATA 16 – 17h

Výživové poradenství a analýza těla Bodystatem 15 – 18h.

Konzultace s profesionálním osobním trenérem po celý den.

BUDEME SE TĚŠIT NA VAŠI NÁVŠTĚVU.

„Načasování této akce je ideální, protože na podzim potřebujeme zvyšovat imunitu a nejlepším nástrojem pro ni je právě pravidelný pohyb. Každý z nás by se měl aktivně hýbat a ideálně několikrát týdně zamířit i do fitness centra, kde bude svou kondici zlepšovat pod odborným dohledem a v rámci společenské události, protože právě tou dnes návštěva fitness centra pro mnohé lidi je,“ říká Jana Havrdová ,prezidentka České komory fitness.