Po - pá
So
Ne
07:00 - 22:00
08:00 - 19:00
09:00 - 21:00
776 273 720

Výživa

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Redukce váhy s sebou často přináší nějaká omezení (energetický příjem), nutnosti (pohyb) a kontroly (výběr potravin). Zdá se, že se jedná o samá negativa, která často končí jojo efektem. Všechny změny však člověk musí přijímat pozitivně a dívat se dopředu za cílenými výsledky. Pokud se jedinec do stravovací změny neponoří naplno a nestane se pro něj nový jídelníček zcela přirozeným, dlouho nevydrží a ocitne se opět na startu. Jakákoliv činnost z donucení a bez elánu končí vždy nezdarem. Proto je velmi důležité spolupracovat s výživovým odborníkem.
Výborného výživového poradce a specialistu poznáte většinou tím, že je alergický na slovo dieta.  Pod tímto pojmem si téměř každý z nás představí hladovění, hromadu zeleniny, dřinu v posilovně či zaručenou „tukožroutskou“ polévku. Jediný způsob, jak zdravě zhubnout, je nedržet špatné diety, ale přejít na pestrou a vyváženou stravu, jíst pravidelně, myslet pozitivně, mít dostatek pohybu i tekutin a především být spokojen sám se sebou. To je úkol pro tým BeFit energy clubu, který nabízí příjemné a profesionální odborníky v oblasti fitness i zdravého životního stylu.
Nutriční specialisté BeFit energy clubu Vám zanalyzují dosavadní jídelníček a naučí Vás žít lépe. Jejich úkolem je motivace, coaching, prevence civilizačních chorob a naplnění reálného požadovaného cíle klienta. Během celé spolupráce je neustále sledován Váš zdravotní stav. Výživové poradenství je poskytováno individuálním přístupem vždy s ohledem na zdravotní omezení, alergie a intolerance.
 
Naučíme Vás:

-        osvojit si pravidla správného, zdravého, pestrého a pravidelného stravování
-        sestavit si jídelníček o vhodném výživovém a energetickém složení
-        nahrazovat tělu neprospěšné potraviny zdravými
-        správným stravováním předcházet civilizačním onemocněním

 
Poskytujeme služby:

-        diagnostika těla Bodystatem
-        konzultace o výživě a výživové poradenství
-        výživové poradenství Ájurvédy
-        individuální jídelníček - jídelníček sestavený klientovi na míru


 

Rychlý kontakt
tel.:  +420 776 273 720
e-mail:  info@befitclub.cz
Otevírací doba
Po - pá
So
Ne
07:00 - 22:00
08:00 - 19:00
09:00 - 21:00
Byznys software, s.r.o. KAO.cz IVAR-CS Super Ski Bike SCK Šlauf Příbram VZP Lovely Art Livemec Vitastar Boxerský klub PhDr. Petr Vácha Gu-Gusto Optik MAREK ELZED Reebok Store4 Koupelny Spěvák Příbram žije JPV Trans s.r.o., Czech Republic Chimpanzee
2013 - 2019 © befitclub.cz webdesign | websystem | KAO.cz