Po - pá
So
Ne
07:00 - 22:00
08:00 - 19:00
09:00 - 21:00
776 273 720

Posilovna

POSILOVACÍ STROJE

Fitness je vybaven nejmodernějšímy stroji společnosti STARTRAC nejvyšší řady Inspiration. Díky precizním křivkám rámu, prvotřídním materiálům, jednoduchému nastavení a skvělé biomechanice jsou posilovací stroje řady Inspiration vysoce sofistikovaným a dokonale funkčním designérským výtvorem.Při jejím vývoji spojili své síly přední světoví experti na fitness a biomechaniku, provozovatelé fitness center a špičkoví konstruktéři. Na základě jejich zkušeností a požadavků od uživatelů vznikla tato prémiová řada posilovacích strojů.

 

KARDIO TRENAŽÉRY

V naší kardio zóně můžete využít běhací trenažéry, crossové trenažéry a bikové eliptikaly značky Star Trac nejvyšší řady E. Byly vyvinuty ve spolupráci s BMW Group DesignworksUSA. Díky mnoha patentům a dlouholetým zkušenostem jsou tyto trenažéry navzdory mnoha pokrokovým funkcím stále velmi přehledné a lehce ovladatelné.

 

TĚŽKÁ ZÓNA

Těžká zóna je vybavena sadou jednoručních činek a mnoha nastavitelnými lavicemi. K dispozici je multifunkční MAX RACK a bench press. Pro "fajnšmekry" je připravena vzduchová lavice VICORE!


HUMAN SPORT

HUMAN SPORT byl navržen tak, aby respektoval biomechaniku lidského těla. HumanSport je tak jednoduchý, intuitivní a přirozený, že máte pocit, jakoby byl vyroben na zakázku pro každého jednotlivého uživatele. 5 dvojfunkčních kladkových strojů funguje jako 10 cvičebních stanic, díky použití duálních zátěžových kotoučů, které zajišťují široké spektrum tréninku celého těla, včetně Base Strength, Core Stabilization a Dynamic Movement. Krása přirozeného pohybu nebyla nikdy předtím tak dobře převedena do prostředí fitness.

 

TRX® Závěsný systém

Efektivní produkt pro Váš funkční trénink kdekoliv na světě. Jeden z nejprodávanějších fitness produktů na světě.
TRX® závěsný systém je originální nářadí využívající pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení
TRX® buduje svalovou sílu, rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení
TRX® je určen pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po vrcholové sportovce

TRX® Rip Trainer

Absolutní novinka na světovém trhu fitness od americké společnosti Fitness Anywhere.

TRX® Rip trainer  je unikátním produktem z řady funkčních pomůcek. Jedná se o produkt se schopností zdokonalovat flexibilitu, budovat svalovou sílu, aktivně zapojovat a zpevňovat stabilizační svalstvo středu těla a tím zlepšit celkovou rovnováhu. Forma cvičení je zaměřena především na rotace těla a koordinaci. Po celou dobu tréninku se cvičí s váhou vlastního těla. Forma zátěže je dána silovým odporem expandérů, které mají několik zátěžových variant. Intenzita cvičení spočívá v tlaku na páku, která je nastavitelná pozicí úchopu, úhlem rotace a vzdálenosti TRX® Rip traineru od místa uchycení. TRX® Rip trainer splňuje všechny požadavky kvalitního funkčního tréninku. Jedná se o vynikající funkční pomůcku vhodnou např. pro simulaci pohybů některých bojových sportů, pádlování, tenisu, hokeje, golfu a mnoha dalších.Chcete využít naší posilovnu a být fit? Staňte se členem BeFit Energy Clubu!

Rychlý kontakt
tel.:  +420 776 273 720
e-mail:  info@befitclub.cz
Otevírací doba
Po - pá
So
Ne
07:00 - 22:00
08:00 - 19:00
09:00 - 21:00
Byznys software, s.r.o. KAO.cz IVAR-CS Super Ski Bike SCK Šlauf Příbram VZP Lovely Art Livemec Vitastar Boxerský klub PhDr. Petr Vácha Gu-Gusto Optik MAREK ELZED Reebok Store4 Koupelny Spěvák Příbram žije JPV Trans s.r.o., Czech Republic Chimpanzee
2013 - 2019 © befitclub.cz webdesign | websystem | KAO.cz