Po - pá
So
Ne
07:00 - 22:00
08:00 - 19:00
09:00 - 21:00
776 273 720

O nás

BeFit energy club


BeFit energy club funguje na principu klubového členství. Výhoda klubové členství je jednoznačná. Právě díky pravidelným příspěvkům od svých členů dokážeme garantovat vysokou a stabilní kvalitu našich služeb. Nejedná se jen o pěkné zázemí fitness clubu ale i kvalitní a kvalifikovaný personál a stálý rozvoj služeb a vybavení celého clubu. Kvalitu služeb udržujeme po celý rok na stejně vysoké úrovni, nemusíme omezovat kvalitu a kvantitu našich služeb podle návštěvnosti sezónních návštěvníků.

Naše služby jsou našim klientům k dispozici 360 dní v roce.

Víme, že pravidelné měsíční platby představují pro člena určitou finanční zátěž, naproti tomu ale nabízíme vysoce kvalitní zázemí pro jeho rozvoj a individuální nabídku služeb. Z druhé strany, je to investice do Vašeho těla a zdraví a to je jediná skutečná investice která se v konečném důsledku vyplatí!


 

Jedině na základě klubového členství je totiž možné vytvořit určitou atmosféru, příjemnou pro lidi se společnými zájmy, pro lidi s podobným způsobem komunikace. Aby fitness přinesl reálný efekt, je potřeba určité pravidelnosti. Naši členové by si měli uvědomit, že zde mohou kdykoli trávit svůj čas, což nejen že odstraňuje psychickou bariéru, ale navíc podporuje vnitřní disciplínu a pravidelnost. S pravidelnými příspěvky je v neposlední řadě možné dále rozvíjet jak kvalitu lekcí, tak kvalitu vybavení klubu.

Chceme-li tedy jít cestou světového vývoje a zaujmout místo na vrcholu, musíme zvolit právě formu klubového členství. Z hlediska člena má podpis smlouvy nespornou výhodu v tom, že nemusí přemýšlet, zda půjde do klubu dnes nebo raději zítra. My jsme zde pro něj denně. Věříme, že tato svoboda přístupu motivuje lidi i k tomu, aby lépe a snadněji dosáhli svých sportovních a osobních cílů.

 

... krátce z historie klubového členství 

Kolébkou klubového členství byla Anglie. Do Evropy však přišlo ve formě fitness a wellness stejně jako většina trendů z Ameriky někdy v 70. letech. Nešlo ani tak o výsledek přání klientů a zákazníků, jako si ho vynutila ekonomická nutnost a bouřlivý rozvoj fitness v 80. letech.
 
Od té doby, kdy stačilo si pronajmout tělocvičnu, přinést si magnetofon a provozovat tehdy tzv. muzigymnastiku, předchůdce dnešního aerobicu. Náklady, které jste s tím měli, se skládaly jen z pronájmu sálu, minimálního honoráře pro instruktora a pořízení přenosného magnetofonu.
 
Obdobně se na druhé straně v levných sklepních místnostech rozvíjel shaping a body building, tedy cvičení s činkami a podomácku svařenými posilovacími přístroji. V 80. letech bylo však nutné přejít na klubové členství, protože náklady na organizaci různých hodin pro různé věkové skupiny a náklady na posilovací stroje rostly. Stroje začaly pomalu odpovídat zdravotním požadavkům a staly se nákladnějšími. Sokolská tradice se ukázala jako nedostačující, bylo potřeba razit trend: „přijďte v jakoukoli dobu, jsme tu pro vás.“ Aby tento trend bylo možné udržet celoročně, bylo jasné, že příjmy provozovatele musí být pravidelné, hlavně pak v létě, kdy lidé celkem oprávněně vyhledávají pohyb ve volné přírodě.
 
Provozovatelé prvních klubů začali pociťovat potřebu pravidelného zdroje příjmů, aby mohl pokrýt své náklady, rozvíjet cvičící park, honorovat instruktory a obměňovat organizační bázi klubu. Tak se začalo platit formální zápisné a pravidelné měsíční příspěvky, většinou na půl roku nebo na rok dopředu.
 
Tato situace narážela na určitou nevoli klientů, kteří poměrně logicky argumentovali tím, že jsou sice ochotní platit, ale jen tehdy, když si přijdou skutečně zacvičit. Nicméně i ti, kteří zprvu odmítali tuto formu členství, se po krátké době vrátili, protože ocenili jeho nesporné výhody.
 
Právě klubové členství a placení poměrně vysokých příspěvků umožnilo v 80. letech vznik fitness paláců či domů, zaměřených pouze na fitness. Tento trend současně koresponduje s vlnou wellness. Fitness přechází nejen ke klasickému aerobicu a posilování, ale věnuje se více relaxaci a přechází tak v určitý individuální životní styl. Ten v sobě zahrnuje také mentální trénink, moderní způsob stravování, tedy obecně life style. Jedině klubové členství tedy umožnilo, aby se fitness stal spolu se životním stylem součástí moderního života.
 
V dnešní době jsou navíc wellness a fitness kluby významným elementem, který přispívá k boji se stále přibývajícími civilizačními nemocemi. Asi dvě třetiny všech úmrtí se připisují infarktu, obezita se šíří téměř geometrickou řadou a potýkáme se s tzv. průmyslovým stravováním. Ukázalo se, že fitness je jednou z mála možností, jak těmto civilizačním chorobám čelit. Moderní doba nám stále více dává najevo, že zdraví není tak samozřejmá věc a že je potřeba se o zdraví pravidelně starat. A zde právě vzniká prostor pro klubové členství.

Rychlý kontakt
tel.:  +420 776 273 720
e-mail:  info@befitclub.cz
Otevírací doba
Po - pá
So
Ne
07:00 - 22:00
08:00 - 19:00
09:00 - 21:00
Byznys software, s.r.o. KAO.cz IVAR-CS Super Ski Bike SCK Šlauf Příbram VZP Lovely Art Livemec Vitastar Boxerský klub PhDr. Petr Vácha Gu-Gusto Optik MAREK ELZED Reebok Store4 Koupelny Spěvák Příbram žije JPV Trans s.r.o., Czech Republic Chimpanzee
2013 - 2019 © befitclub.cz webdesign | websystem | KAO.cz