Po - pá
So
Ne
07:00 - 22:00
08:00 - 19:00
09:00 - 21:00
776 273 720

Jumping

BeFit skáče radostí! Věříme, že radost budete mít i Vy a skákat budete s námi taky!

Přinášíme Vám NOVINKU!
Novinku plnou endorfinů, energie, nezapomenutelných okamžiků, hudebních zážitků, legrace i nekonečného smíchu! Jumping®!
Žádné složité choreografie, zábava, bezmyšlenkovitost, konec špatné nálady a euforie! To je Jumping®!


Jumping®  není pouhé hopsání na trampolíně, nýbrž představuje dynamický fitness tréninkový systém, který propojuje intenzivní pohyby s pomalejšími, rychlé sprinty, silové i balanční cviky.
Skákáním na trampolíně se dostává člověk ihned do vysokých tepových frekvencí, rozproudí lymfatický systém, detoxikuje tělo a zvyšuje celkovou kapacitu plic. Při cvičení je důležitá síla v nohou, tudíž krásně zpevňujeme dolní část těla od lýtek až po zadeček. Po celou dobu skákání posilujeme hluboké zádové i břišní svaly, což vede ke správnému držení těla.

Skákejte zvesela, skákejte s námi! 
PÉŤA
Miluji hudbu, miluji pohyb. Jumping dokonale spojuje tyto mé dvě lásky dohromady. Máte to taky tak? :) V tom případě slibuji, že budete z naší nové studiové lekce nadšení. Čeká na Vás záplava endorfinů a obrovské energie.
LENKA
Proč jumping? Je to skvělé skloubení hudby a pohybu, při kterém člověk muže „vypnout”.  Je super mít studiovku, kdy vidím, jak zapomínáte na běžné starosti, povinnosti, čistíte si hlavu a pořádně se vyřádíte :-D. Mám radost, že mohu být u toho, a umožnit Vám strávit hodinku tak, abyste  zrelaxovali hlavu, a udělali něco pro své tělo...
Rychlý kontakt
tel.:  +420 776 273 720
e-mail:  info@befitclub.cz
Otevírací doba
Po - pá
So
Ne
07:00 - 22:00
08:00 - 19:00
09:00 - 21:00
Byznys software, s.r.o. KAO.cz IVAR-CS Super Ski Bike SCK Šlauf Příbram VZP Lovely Art Livemec Vitastar Boxerský klub PhDr. Petr Vácha Gu-Gusto Optik MAREK ELZED Reebok Store4 Koupelny Spěvák Příbram žije JPV Trans s.r.o., Czech Republic Chimpanzee
2013 - 2019 © befitclub.cz webdesign | websystem | KAO.cz